Завршни испит - састанак са директорима и координаторима

У оквиру припрема за организацију и спровођење завршног испита ученика основних школа за школску 2011/2012. годину и уписа ученика у први разред средње школе за школску 2012/2013. годину, Окружна комисија за завршни испит и упис ученика у средњу школу за Подунавски управни округ, одржала је састанак са директорима и координаторима, ради наставка планираних активности.
Састанку су присуствовали директори основних и средњих школа и координатори из основних школа.