Презентација дела пројекта W-Tech

У оквиру програма 125. привредно –туристичке манифестације Смедеревска јесен, данас је у просторијама нашег Центра одржана презентација дела пројекта W-tech, који финансира ЕУ кроз Регионално друштвено економски програм развоја (RSEDP2), а у организацији Института "Гоша" и Привредне коморе Пожаревац.
Циљ предавача др. Марине Кутин, дипл.маш.инж. IWE; Златана Милутиновића, дипл.мет.инж.IWE и Сузане Линић, дипл.инж, на данашњој презентацији био је упознавање заинтересованих предузећа са новим технологијама заваривања и сагледавање могућности укључивања њихових заваривача у програм бесплатне обуке који би се организовао у периоду септембар-децембар 2012. године.
Пре почетка предавања, присутне предаваче и учеснике презентације поздравио је и пожелео им добродошлицу у Смедерево, директор Регионалног центра мр Боривоје Јаношевић.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash"> " />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">