ЗУОВ - Обавештење

Завод за унапређивање образовања и васпитања расписао је Наградни конкурс за основне и средње школе - Сазнали на семинару и применили у пракси 2012.

Конкурс је намењен запосленима у образовању ради промовисања примене програма сталног стручног усавршавања и представља позив наставницима, васпитачима и стручним сарадницима који су похађали неки одобрени програм сталног стручног усавршавања да учешћем на конкурсу прикажу своја позитивна искуства из праксе. Као и прошле године, десет најуспешнијих радова биће презентовано у електронској бази на сајту ЗУОВ-а, а три изабрана рада биће награђена.

Првобитни рок за достављање пријава на конкурс био је 30. септембар 2012., али је због великог интересовања запослених у образовању, одлучено да се рок за достављање пријава продужи до 10. октобра 2012.