"Презентација SMART BOARD"

У циљу побољшања и усавршавања наставе у школама а и како би се оправдао назив "Регионални центар за професионални развој запослених у образовању" , данас је у просторијама Центра одржана презентација једног савременог помагала, популарно названог "паметна табла" (Smart Board). Уз присуство наставника и професора приказан је само делић могућности ове фантастиче, интерактивне табле.

Њена примена је могућа у оквиру свих предмета, како основног и средњег тако и високог образовања а спектар могућности практично неограничен јер сваки корисник, својом креативношћу, може допринети још већој употребној вредности, повећавајући већ повелику "базу података".

Драго нам је да су наставници и професори из нашег краја показали интересовање а такође се надамо да ће ову таблу користити и у свакодневној настави.

Уколико желите да се ближе упознате са интерактивном таблом, појединости можете прочитати у следећем тексту.

Слике са презентације