Актив директора основних школа

На почетку састанка, поред тога што је поздравио присутне директоре школа, директор Регионалног центра, Мр Боривоје Јаношевић, обавестио их је о трибини на тему инклузије која ће се одржати наредног петка, 18.02.2011.

Актив директора основних школа изабрао је новог председника. Уместо Драгана Јовичића, досадашњег председника, изабран је Веселин Стојковић, директор ОШ "Свети Сава" у Смедереву. Осим наведеног, договорени су домаћини општинских такмичења и утврђен предлог домаћина за окружна такмичења.

На крају састанка, разговарало се о штрајку у школама и договорени су начини надокнаде изгубљених часова.

Слике са састанка