О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Актив директора

У просторијама Регионалног центра данас је одржан последњи Актив директора у овој календарској години. На дневном реду данас је било упознавање са процедуром екстерног вредновања школе, као и уштеда енергената, тј рад школе за време зимског расуста. Поред директора основних и средњих школа из Смедерева, активу је присуствовала и начелница школске управе г-ђа Весна Здравковић и г-дин Драган Тошић.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">