Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Регионални центар домаћин наредних Светосавских свечаности

Регионални центар за професионални развој запослених у образовању одлуком Града Смедерево биће домаћин наредних, 25. Смедеревских светосавских свечаности.

Овакву одлуку примили смо са посебним задовољством и част нам је што ћемо се и на овај начин укључити у културни и јавни живот Града.

Тим поводом, директор Центра, мр Боривоје Јаношевић са сарадницима, присуствоваће литургији у храму Св. Ђорђа у недељу, 27.1.2013. којом приликом ће преузети славски колач. Наредне суботе, на свечаној академији биће представљено ставралаштво младих општине Смедерево и ученика ОШ " Доситеј Обрадовић" из Вранова, као домаћина овогодишњих свечаности.

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash">