Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Актив директора 31.01.2013.

Данас је у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању одржан актив директора средњих и основних школа из Смедерева. Тема која се издвојила са данашњег састанка јесте разговор у вези са организацијом школских такмичења и изменама које су уследиле око термина. На крају састанка говорило се о актуелним питањима  и проблемима у школама.