Европска недеља / Ноћи истраживача

ПОЗИВАМО ВАС

да учествујете у

ЕВРОПСКОЈ НЕДЕЉИ / НОЋИ ИСТРАЖИВАЧА

која ће се ове године одржати од 23. до 27. новембра, 2020. године у Регионалном центру Смедерево.

Радни састанак начелника и шефова подружних служби за катастар

У просторијама нашег Центра данас је одржан службени састанак начелника и шефова подручних служби за катастар Смедерево, Пожаревац и Јагодина са помоћником директора Републичког геодетског завода и сарадницима.

Учесници састанка били су руководиоци следећих служби за катастар:Смедерево, Велика Плана, Смедеревска Паланка, Жабари, Пожаревац, Петровац на Млави, Велико Градиште, Кучево, Голубац, Мало Црнић, Жагубица, Јагодина, Свилајнац, Деспотовац, Параћин, Ћуприја и Рековац.