О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Састанак директора школа и представника синдиката

У присуству градоначелника Смедерева, господина Предрага Умичевића и заменика градоначелника др Јасне Аврамовић, одржан је састанак директора основних и средњих школа општине Смедерево и председника синдиката ових школа. Састанку су присуствовали и председник Скупштине Града Смедерево, господин Бранче Стојановић, начелница Школске управе Пожаревац, госпођа Весна Здравковић, помоћник градоначелника, Драган Станић и саветник за финансије у Школској управи, Драган Тошић.

Основна тема састанка је штрајк просветних радника и спровођење последњих одлука Владе Србије у вези с тим.

Осим наведеног, разговарало се и о текућој материјалној ситуацији у школама.

Слике са састанка