О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Добродошли на "Форум мреже"

Регионални центар за професионални развој запослених у образовању у Смедереву је један од девет оваквих центара у Србији. Сви центри покривају одређена подручја у Србији и самим тим све школе из ових региона.

Чему сва ова прича?

Како је наш центар још увек нов – скоро почео са радом, те нас тек очекује много семинара , то нам је потребна помоћ колега који су дуже у овом послу, што због њиховог искуства, што због утисака њихових полазника, тј, полазника семинара који се у осталим центрима одржавају. Из тог разлога се појавила идеја о оснивању "Форума мреже", где бисмо ми, центри у Србији писали о одржаним семинарима, а ви, полазници истих, давали своје оцене, запажања, примедбе, похвале и све што бисте хтели да кажете  у вези са семинаром на коме сте били. Вашим коментарима и сугестијама бисте помогли свим центрима у одабиру семинара али и потенцијалним полазницима, како би знали за који од семинара да се определе. Зато вас  позивамо да посетите Форум, да се региструјете и учествујете у дискусији на темама о семинарима које сте похађали.

Унапред вам се захваљујемо на томе и понављамо - немојте само хвалити.