Састанак директора школа са градоначелником

Како је већ постала пракса, Градоначелник Смедерева, господин Предраг Умичевић, са сарадницима, помоћником за образовање, господином Дрганом Станићем и начелником Јавних служби, госпођом Горданом Соле, сусрео се данас у Регионалном центру са директорима свих основних и средњих школа у Општини.

Основна тема разговора је била материјална ситуација у школама, са очекивањима у наредном периоду. Градоначелник је упознао присутне са тренутном ситуацијом и реалним могућностима које ће постојати у месецима који следе.

Састанку су присуствовали и представници Општинске просветне инспекције, Мирјана Петровић и Ненад Анђелић.