Посета Центру

Регионални центар за стручно усавршавање данас је посетио господин Веља Тмушић, начелник Републичке просветне инспекције. У разговору са директором Регионалног центра, Мр Боривојем Јаношевић господин Тмушић изразио је задовољство постојањем овакве институције, као и нивоом њене опремљености. Истовремено је указао да близина Београда не само да није хендикеп, већ може да преставља значајну предност овог Регионалног центра, с обзиром на територију коју покрива.

Договорено је да се наредних дана у Регионалном центру у Смедереву одржи састанак господина Тмушића са директорима школа и осталим представницима образовања са подручја Школске управе Пожаревац. Том приликом биће размотрена питања од интереса за правну регулативу у основним и средњим школама, где ће присутни из прве руке моћи да добију одговоре на питања која их интересују.