ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

Састанак представника Мреже подршке инклузивном образовању

Mreza podrske inkl obrazovanjuНа данашњем састанку Мреже подршке инклузивном образовању, који је водила Милена Васић, Национални координатор Мреже, приказани су резултати првог Пројекта који је успешно реализован, те презентовани планови и будући кораци актуелног. У договору са присутним члановима испланирани су кораци за наредно тромесечје који ће обухватити посету школама којима је потребна подршка, јачање сарадње на релацији предшколска установа – основна школа, основна школа – средња школа. Разговарало се и о професионалној оријентацији као и о подршци средњим стручним школама за пријем ученика са посебним потребама.

Напишите ваш коментар