Јавни позив 2017. CPN logo naucni klub logo

Пријава за финансијску подршку пројектима промоције и популаризације науке у 2017. години ЈЕ ЗАВРШЕНА. Одлука о пројектима који ће добити финансијску подршку по овом јавном позиву биће објављена 16.05.2017. године на интернет страници Центра за промоцију науке www.cpn.rs.

Захваљујемо се свим ауторима и њиховим пројектним тимовима који су одабрали Научни клуб Смедерево као подршку и партнера за реализацију својих пројеката. Верујемо да ће по одабиру, сјајне идеје наићи на позитивну реакцију код учесника.

Опширније...

Састанак представника Мреже подршке инклузивном образовању

Mreza podrske inkl obrazovanjuНа данашњем састанку Мреже подршке инклузивном образовању, који је водила Милена Васић, Национални координатор Мреже, приказани су резултати првог Пројекта који је успешно реализован, те презентовани планови и будући кораци актуелног. У договору са присутним члановима испланирани су кораци за наредно тромесечје који ће обухватити посету школама којима је потребна подршка, јачање сарадње на релацији предшколска установа – основна школа, основна школа – средња школа. Разговарало се и о професионалној оријентацији као и о подршци средњим стручним школама за пријем ученика са посебним потребама.

Напишите ваш коментар

cpn logo