ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

Такмичење из хемије: Србија - Јерменија

hemija kahootУ прилог тези да нове технологије не само што олакшавају рад, већ и повезују људе широм света, данас је у нашем Центру одржано online такмичење основаца из Србије и Јерменије. Предмет квиза било је опште познавање хемије и мада је резултат био у другом плану, морамо истаћи да су наши ђаци победили у знању своје вршаке из Јерменије. Победнички тим чинили су ђаци ОШ "Бранко Радичевић" из Смедерева, а заслужна за ову победу свакако је Слађана Ранковић, наставница хемије из исте школе. Ужасно невреме данас у Смедереву, допринело је да пет наших тимова нажалост откажу учешће, али верујемо да ће у следећем сусрету бити више учесника, пошто су ђаци из Јерменије заказали реванш.

Напишите ваш коментар