ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

Скупштина Актива жена и пријатеља, Месне заједнице Доњи град

ms donji gradНаш Центар је вечерас био домаћин 46. годишњој скупштини Актива жена и пријатеља, Месне заједнице Доњи град. Овогодишњу скупштину отворио је Звонко Шулкић, члан радног председништва и након уводних речи, најавио етно групу музичке школе "Коста Манојловић", која је извела неколико етно нумера. Након сјајног перформанса, реч је узела госпођа Ружица Миловановић, председница Актива и члан радног председништва, која је изнела комплетан извештај о раду, а након тога и план рада за ову годину.
У пријатној атмосфери и уз конструктивно полемисање вечерас су осмишљене и договорене активности које ће умногоме допринети квалитетнијем и садржајнијем раду ове месне заједнице, побољшању сарадње са омладином, као и бржем и већем укључивању месне заједнице у извесне образовне и културне токове градског живота. Гост овогодишње Скупштине био је и Бранче Стојановић, заменик председника Скупштине града.

Напишите ваш коментар