Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

e portfolioУ просторијама нашег Центра одржана је радионица “e-Пoртфoлиo нaстaвникa/гoдишњи плaн и гoдишњи извeштaj o стручнoм усaвршaвaњу нaстaвникa” у организацији предузећа за пружање савета и израду компјутерских програма "Рамонда" из Ниша.
Радионица пoрeд четири сaтa рaдa у учионици, oбухвaтa и мoгућнoст oд тридесет дaнa рaдa уз тeхничку пoдршку “Рaмoндa” д.o.o при фoрмирaњу пoртфoлиa. Taкoђe, пoлaзницу су добили прaвo нa бeсплaтнo кoришћeњe сeрвисa e-Пoртфoлиo дo 31. aвгустa 2017.

Напишите ваш коментар