Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Актив наставника биологије - предавање "Интерактивно учење"

interaktivno ucenjeГост-предавач данашњег састанка, са предавањем на тему унапређивања наставничких вештина и интерактивног учења, био је др Предраг Вујовић, доцент Биолошког факултета Универзитета у Београду. У делу свог предавања, др Вујовић је говорио о развијању компетентности - развијању способности размишљања и повезивања, насупрот механичком памћењу чињеница. Такође, говорио је о јако битном фактору самопоуздања ученика у сопствено знање и способности. Поред овога, нагласио је значај интеракције, како ученик наставник, тако у неким сегментима и битнију, ученик ученик.

Напишите ваш коментар