Припреме за организацију и спровођење завршног испита

zavrsni ispitУ оквиру припрема за организацију и спровођење завршног испита ученика основних школа за школску 2016/2017. годину, Окружнa комисијa за организовање и спровођење завршног испита на крају основног образовања и васпитања за школску 2016/2017. годину и пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2017/2018. годину за Подунавски управни округ, одржала је састанак са директорима и координаторима смедеревских школа, ради наставка планираних активности. Састанак су водили Душанка Стојковић и Весна Милетић, просветни саветници Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Бранко Дукић, члан комисије за завршни испит и упис ученика у средњу школу.