Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Припреме за организацију и спровођење завршног испита

zavrsni ispitУ оквиру припрема за организацију и спровођење завршног испита ученика основних школа за школску 2016/2017. годину, Окружнa комисијa за организовање и спровођење завршног испита на крају основног образовања и васпитања за школску 2016/2017. годину и пријемног испита и уписа ученика у средњу школу за школску 2017/2018. годину за Подунавски управни округ, одржала је састанак са директорима и координаторима смедеревских школа, ради наставка планираних активности. Састанак су водили Душанка Стојковић и Весна Милетић, просветни саветници Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Бранко Дукић, члан комисије за завршни испит и упис ученика у средњу школу.

Напишите ваш коментар