Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Семинари унапређења знања за испитиваче

ams cmvЕдукација је један од основних предуслова за достизање вишег нивоа саобраћајне културе и веће безбедности свих учесника у саобраћају. Она представља најефикаснији начин превенције и говори о улози у саобраћају, о безбедном кретању и поштовању прописа, али пре свега о потреби да се буде опрезан. Сходно томе, Агенције за безбедност саобраћаја редовно спроводи семинаре и обуке намењене различитим циљним групама, све са циљем да се људи укључе у превентивне активности и постану промотери безбедног понашања у саобраћају.

Данас је у нашем Центру, у организацији Агенције за безбедност саобраћаја и Центра за моторна возила одржан семинар "Унапређење знања за испитиваче" са темом однос возача према пешацима.
На низу предавања, где су предавачи били сертификовани извођачи наставе, говорило се о неким новим прописима, о професионалном кодексу испитивача... Учесници данашњег семинара били су испитивачи са територије целе Србије.

Напишите ваш коментар