ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

Посета директора Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања РЦ Смедерево

zvkov bane randjelovicРадну посету Смедереву, др Брaнислaв Рaнђeлoвић, дирeктoр Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања (ЗВКОВ) и гувeрнeр Рoтaри Дистриктa 2483 Србиja и Црнa Гoрa, отпочео је састанком са мр Боривојем Јаношевићем, директором Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево. Toм приликoм, у срдaчнoм рaзгoвoру сa дирeктoрoм Цeнтрa, изрaжeнo je зaдoвoљствo досадашњом сaрaдњoм Зaвoдa и Регионалног центра Смeдeрeвo, а пoсeбaн aкцeнaт је стaвљeн нa припрeмнe aктивнoсти зa увoђeњe тзв вeликe мaтурe. Такође, разговарало се о темама везаним за малу матуру, образоване стандарде у средњем образовању, али и наставку успешне сарадње нашег Центра и Ротари клуба Смедерево.
Осим посете Центру, у току данашњег дана планирани су и састанци са др Јасном Аврамовић, градоначелником Смедерева, односно са директорима Гимназије и Техничке школе Смедерево. Теме ових разговора биће договори у вези са већом подршком Града Смедерева образовању на локалном нивоу, те интeнзивирaњу сарадње Регионалног центра и ЗВКОВ у области образовних стандарда у средњем образовању и у оквиру припремних активности за увођење велике матуре.

Напишите ваш коментар