Актив директора основних школа

aktiv 08 17Почетак нове школске године био је повод за одржавање Актива директора основних школа. На састанку су разматрана битна питања везана за скорашњи почетак наставе, односно сва важна питања у вези са активностима за унапређење рада установа у новој школској години. Поред овога, на дневном реду су била и друга актуелна питања у вези са опремањем школа, актуелним пројектима као и техничка припремљеност установа. Састанку су осим директора и секретара школа, присуствовали и Мирјана Петровић, градски просветни инспектор као и представници синдиката основних школа.