Осми рођендан Регионалног центра Смедерево

osmi rodjendan 16„Образовање није ограничено само на школу; неумољиво се наставља све до краја живота“ (Петер Устинов)
У том наставку је онај простор који се Регионални центар труди да попуни...и тако већ 8 година. Ми „другаци“ смо данас обележили свој 8. рођендан у кругу својих проверених пријатеља и сарадника. Прво смо „вратили филм“ и подсетили се најбитнијих детаља нашег „рођења“ и „одрастања“ кроз презентацију коју је излагао директор мр Боривоје Јаношевић а онда смо кроз пригодну, скромну прославу са драгим пријатељима обележили рођендан. Хвала свим сарадницима и пријатељима на подршци и лепим жељама свих ових година.