Одељење Регионалног центра Смедерево у Петровцу

DSCF4766У Смедереву је данас одржан састанак представника РЦ Смедерево и општине Петровац на Млави - Бориса Гвоздића, помоћника градоначелника и Александра Филиповића, директора Гимназије у Петровцу. У разговору је поред Боривоја Јаношевића, директора РЦ Смедерево, учествовала и Наташа Максовић, стручни сарадник РЦ Смедерево. Овом приликом званично је покренута процедура отварања Одељења Регионалног центра Смедерево у Петровцу. Обављене су и неопходне консултације са Школском управом Пожаревац и Заводом за унапређивање образовања и васпитања. У наредној фази обавиће се и разговори на нивоу градоначелника.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год