Актив директора

DSCF5337Данас 12.01. одржан је актив директора основних и средњих школа са територије Града Смедерева. Ово је била конститутивна седница новог руководства актива директора. Изабрано је ново руководство: Драгица Голубовић, председник актива и Александар Маринковић, заменик председника. Овом приликом су одређени домаћини такмичења основних и средњих школа. Помоћник градоначелника за образовање Миша Ивковић обавестио је директоре школа о планираним инвестицијама у овој години.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год