Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Обележен Савиндан

ssРегионални центар Смедерево и ове године обележио је Савиндан. Осим изложбе радова ученика смедервских основних и средњих школа приређен је и скроман програм. Учесници су били Милош Пржић, солиста на хармоници, Милош Дунчевић, песник за децу и ученици ОШ "Иво Лола Рибар" из Скобаља, на челу са учитељицом Слађаном Доброта, који су са неколико сјајних тачака и бриљантном костимографијом обогатили ову прославу. Ученици и њихова учитељица даровали су такође Центру и славски колач. Хвала им!

Напишите ваш коментар