Обележен Савиндан

ssРегионални центар Смедерево и ове године обележио је Савиндан. Осим изложбе радова ученика смедервских основних и средњих школа приређен је и скроман програм. Учесници су били Милош Пржић, солиста на хармоници, Милош Дунчевић, песник за децу и ученици ОШ "Иво Лола Рибар" из Скобаља, на челу са учитељицом Слађаном Доброта, који су са неколико сјајних тачака и бриљантном костимографијом обогатили ову прославу. Ученици и њихова учитељица даровали су такође Центру и славски колач. Хвала им!