Обележен Савиндан

ssРегионални центар Смедерево и ове године обележио је Савиндан. Осим изложбе радова ученика смедервских основних и средњих школа приређен је и скроман програм. Учесници су били Милош Пржић, солиста на хармоници, Милош Дунчевић, песник за децу и ученици ОШ "Иво Лола Рибар" из Скобаља, на челу са учитељицом Слађаном Доброта, који су са неколико сјајних тачака и бриљантном костимографијом обогатили ову прославу. Ученици и њихова учитељица даровали су такође Центру и славски колач. Хвала им!

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год