lrnsbrn Basic Serbian language course for foreign residents of Smederevo

The Regional Centre for Professional Development of Employees in Education organises a basic Serbian language course for foreign nationals residing in Smederevo. The aim of the course is to acquire basic spoken communication skills in Serbian, as well as some additional knowledge such as basic grammar, comprihension of written texts and writing. The course will be divided in 20 one-hour-lessons, which will be organised in both morning and afternoon shifts, dependint on the availability of the candidates. We promiss a great learning experience in a relaxed and comfortable atmosphere and in small groups. The main communication language for learning will be English, although the teacher may also use his own skills in Italian and some other languages to accomodate the needs of all the candidates.
For more information and to apply, send an email to: mprzic@rcsmed.edu.rs.

Бесплатни конверзацијски курсеви енглеског и италијанског језика

На иницијативу градоначелнице Града Смедерева, др Јасне Аврамовић, Град Смедерево ће у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево организовати курсеве основне усмене комуникације на енглеском и италијанском језику за грађане Смедерева који поседују основношколско и средњошколско знање ових језика, односно који су похађали курс на нивоима A1 i A2. Циљ је да полазници курсева разбију евентуалне психолошке баријере у активној комуникацији на страном језику, као и развијање вештине комуникације и конверзације о различитим темама, од општих до пословних.

Курс основне усмене комуникације на енглеском или италијанском језику обухвата 30 часова у трајању од сат времена по часу, са могућношћу даљег усавршавања конверзацијских вештина након овог почетног курса.

Часови ће се одржавати у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, адреса: Горанска б.б. (некадашња зграда "Монопола") у групама до 5 полазника.

Рок за пријаву: 31. 10. 2018.

Информације на телефон: (026) 619906 сваког радног дана од 08.00 до 14.00 часова или на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

КУРСЕВИ СУ БЕСПЛАТНИ.