Бесплатни конверзацијски курсеви енглеског и италијанског језика

На иницијативу градоначелнице Града Смедерева, др Јасне Аврамовић, Град Смедерево ће у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево организовати курсеве основне усмене комуникације на енглеском и италијанском језику за грађане Смедерева који поседују основношколско и средњошколско знање ових језика, односно који су похађали курс на нивоима A1 i A2. Циљ је да полазници курсева разбију евентуалне психолошке баријере у активној комуникацији на страном језику, као и развијање вештине комуникације и конверзације о различитим темама, од општих до пословних.

Курс основне усмене комуникације на енглеском или италијанском језику обухвата 30 часова у трајању од сат времена по часу, са могућношћу даљег усавршавања конверзацијских вештина након овог почетног курса.

Часови ће се одржавати у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, адреса: Горанска б.б. (некадашња зграда "Монопола") у групама до 5 полазника.

Рок за пријаву: 31. 10. 2018.

Информације на телефон: (026) 619906 сваког радног дана од 08.00 до 14.00 часова или на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

КУРСЕВИ СУ БЕСПЛАТНИ.