Центар на Сајму књига

cntnsjmknjg nslКао и сваке године, Регионални центар Смедерево имао је своју презентацију на Сајму књига и образовања у Београду. На штанду Центра за промоцију науке, заједно са другим Центрима у оквиру мреже РЦ/ЦСУ Србије, РЦ Смедерево представио је своје активности и своје потенцијале посетицима Сајма. Нарочито су нам драги гости били ученици из целе Србије који су показали интересовање за експонате нашег Научног клуба. Лепо смо се дружили и са осталим заинтересованим посетиоцима штанда, стекли нове пријатеље, контакте и допунили нашу малу библиотеку новим стручним насловима...