Центар на Сајму књига

cntnsjmknjg nslКао и сваке године, Регионални центар Смедерево имао је своју презентацију на Сајму књига и образовања у Београду. На штанду Центра за промоцију науке, заједно са другим Центрима у оквиру мреже РЦ/ЦСУ Србије, РЦ Смедерево представио је своје активности и своје потенцијале посетицима Сајма. Нарочито су нам драги гости били ученици из целе Србије који су показали интересовање за експонате нашег Научног клуба. Лепо смо се дружили и са осталим заинтересованим посетиоцима штанда, стекли нове пријатеље, контакте и допунили нашу малу библиотеку новим стручним насловима...

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год