ОБУКА ЗА МАНУЕЛНОГ МАСЕРА

msz nslЖелите да уз помоћ врхунског стручњака из области физикалне медицине и рехабилитације проширите своје знање о масажи, стекнете нове вештине, научите како да додиром лечите и опустите тело и душу, дођете до новог занимања?

Пријавите се за похађање обуке за мануелног масера у нашој установи! Дођите да кроз теоријски и практични део обуке, уз усвајање вештина технике додира, спознате све благодети масаже, да научите како да помогнете себи и другима да се релаксирају, освеже, одморе, олакшају тегобе, елиминишу бол и боре се  против стреса.

Пријава и додатне информације до краја новембра на телефон Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево: 026 619906.

ПОСЕБНА ПОГОДНОСТ: ЗА СВЕ КАНДИДАТЕ КОЈИ СЕ ПРИЈАВЕ ДО 15. НОВЕМБРА ПОПУСТ ОД 10 ПОСТО!

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год