Друга ЦПН радионица пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа"

klgrf nslДруга радионица у Регионалном центру Смедерево пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа" одржана је у среду, 31. 10. 2018. Чак четрдесет учесника радионице усавршавало је своје калиграфске вештине вежбајући калиграфско писање перима различите ширине.

У периоду између две радионице већина учесника је вредно и предано вежбала, што је било веома видљиво на овој радионици. Неколико учесника је осмислило и свој специфичан стил писања, а код свих је био видљив велики напредак у раду.

Задатак ове радионице био је изучавање и цртање карикатуре, а за то им је била доступна и рачунарска учионица Центра.

Утисци ученика су и након ове радионице били изузетни. Задовољни и веома заинтересовани рад они очекују наредну радионицу на којој ће започети рад на плакатима.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год