РЕЗУЛТАТИ ЛИТЕРАРНОГ ПОЕТСКОГ КОНКУРСА ,,ПОЕЗИЈА СЕ ПИШЕ ДУШОМ"

На следећем линку могу се преузети резултати литерарног поетског конкурса ,,Поезија се пише душом" који су, поводом обележавања 120 година од рођења Десанке Максимовић и подстицања литерарног стваралаштва код ученика основних и средњих школа Подунавског округа, расписали Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево и Друштво за српски језик и књижевност Србије за Подунавски округ.

Честитамо од срца награђеним и похваљеним ученицима и похваљујемо све учеснике конкурса који су се одазвали нашем позиву и допринели обележавању важне годишњице српске књижевности посвећене највећој српској песникињи.

Позивамо награђене и похваљене ученике да присуствују у петак, 14. децембра 2018. године у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево свечаној додели награда са својим менторима, учитељима и наставницима, и родитељима.

Програм почиње у 18.30 часова.

Линк за преузимање документа