Агенцијско пословање - блок настава ЕТШ Смедерево

gncjskpslvnj.nslВећ по традицији, РЦ Смедерево отворен је за едукацију наставника и ученика свих школа из Смедерева и шире околине. Овог пута ученици (Туристички техничари) и наставници Економско-трговинске школе Смедерево реализовали су блок наставу за предмет Агенцијско и хотелијерско пословање у рачунарској учионици Регионалног центра. Настава се одвијала у пет дана по две групе ученика.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год