Поштовани просветни радници,

завршено је пријављивање за све бесплатне семинаре у јануару и фебруару јер се пријавио потребан број учесника. Нажалост није било места за све заинтересоване али ускоро биће нових семинара у понуди.

Srecna Nova godina

Агенцијско пословање - блок настава ЕТШ Смедерево

gncjskpslvnj.nslВећ по традицији, РЦ Смедерево отворен је за едукацију наставника и ученика свих школа из Смедерева и шире околине. Овог пута ученици (Туристички техничари) и наставници Економско-трговинске школе Смедерево реализовали су блок наставу за предмет Агенцијско и хотелијерско пословање у рачунарској учионици Регионалног центра. Настава се одвијала у пет дана по две групе ученика.