Поштовани просветни радници,

завршено је пријављивање за све бесплатне семинаре у јануару и фебруару јер се пријавио потребан број учесника. Нажалост није било места за све заинтересоване али ускоро биће нових семинара у понуди.

Srecna Nova godina

Четврта радионица ЦПН пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа"

nsc nslСмедеревски ученици су наставили да усавршавају калиграфске вештине у оквиру четврте радионице ЦПН пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа". И овог пута атмосфера на радионици у нашем Центру била је веома пријатна и радна. Радионица је одржана у нешто мањем саставу, и краће је трајала, али је енергија била одлична!

Учесници су наставили вредно да раде на својим плакатима, а понека група је радила и на мини плакатима. Као и сваки пут до сада време за рад је деловало кратко, а озарена али озбиљна лица учесника на овим сликама нам то и говоре.

Завршна радионица овог пројекта реализоваће се у јануару.