Четврта радионица ЦПН пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа"

nsc nslСмедеревски ученици су наставили да усавршавају калиграфске вештине у оквиру четврте радионице ЦПН пројекта ,,Нушић и Смедерево у очима калиграфа". И овог пута атмосфера на радионици у нашем Центру била је веома пријатна и радна. Радионица је одржана у нешто мањем саставу, и краће је трајала, али је енергија била одлична!

Учесници су наставили вредно да раде на својим плакатима, а понека група је радила и на мини плакатима. Као и сваки пут до сада време за рад је деловало кратко, а озарена али озбиљна лица учесника на овим сликама нам то и говоре.

Завршна радионица овог пројекта реализоваће се у јануару.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год