Семинар „Коришћење рачунара за примену ефективније наставе“

krscnjrcnr nslИако је зимски распуст, неки просветни радници га не користе само за одмор већ и за стручно усавршавање. Велико интересовање је владало за једнодневни семинар „Коришћење рачунара за примену ефективније наставе“ (кат. бр. 318) који се реализовао 06. 02. 2019.год. у рачунарској учионици РЦ Смедерево. Циљеви овог програма СУ: унапређивање знања наставника за ефикасно коришћење рачунара као подршке у изради потребне документације и квалитетнијег и потпунијег извођења наставе. Тако да су и теме овог семинара веома актуелне а и у складу са циљевима: повезивање хадрвера и подешавање софтвера, Word у школи, правилно претраживање Интернета, Power Point и Google сервиси.

Млади али веома искусни и стручни тим осмислио је и реализовао овај семинар: Ивана Новаковић, Мастер, Основна школа „Стојан Новаковић“, Шабац; Душан Којић, Мастер, Центар за стручно усавршавање Шабац; Ђорђе Шарчевић, Мастер, Основна школа „Жика Поповић“, Владимирци.