Девета седница Савета за безбедност саобраћаја на путевима града Смедерева

svtzbzbdnst nslДанас је у Регионалном центру Смедерево одржана 9. седница Савета за безбедност саобраћаја на путевима града Смедерева. Седница се одржала са представницима Агенције за безбедност саобраћаја Републике Србије и Ауто-мото Савеза Србије. Такође су били присутни и представници Саобраћајне полиције ПУ Смедерево, ЈП „Паркинг сервис“, ЈП „Урбанизам“ Смедерево, Одељења за инспекцијске послове и Групе за саобраћај ГУ Смедерево, средства јавног информисања и др. Неке од тема које су биле на дневном реду Седнице: Информације о стању безбедности саобраћаја на подручју града Смедерева у 2018., Информације о реализацији Програма рада Савета за 2018. годину и програм рада Савета за 2019., Реализација Пројекта едукације ученика основних и средњих школа на територији града Смедерева о ризицима и опасностима  којима су изложени као учесници у саобраћају, Презентација развоја система  за управљање брзинама у граду Смедерево, Презентација Пројекта успостављања локалне базе података  о обележјима безбедности саобраћаја. Бројне презентације, извештаји, обраћања и дискусије наведених учесника, свакао ће и ове године допринети бољем, квалитетнијем а пре свега безбеднијем саобраћају на територији Смедерева.

Председник овог Савета је Бранислав Дробњаковић а технички секретар Марко Живковић.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год