Семинар „Да ли ми мој говор тела помаже или одмаже? – невербална комуникација у функцији васпитно-образовног процеса и сарадње (II реализација)

nvrblnkmnkcj nslПредшколска установа "Наша радост" из Смедерева у сарадњи са Регионалним центром за професионални развој запослених у образовању Смедерево, организује још један у низу семинара у циљу стручног усавршавања васпитача и стручних сарадника : „Да ли ми мој говор тела помаже или одмаже? – невербална комуникација у функцији васпитно-образовног процеса и сарадње (кат. бр. 104). Овај једнодневни семинар реализован је у два термина: 11. 02. и 12. 02. 2019. год., да би што већи број радника ПУ прошао кроз ову корисну и интересантну обуку.

Општи циљеви овог програма СУ су: развијање свести о изузетном значају невербалне комуникације чији различити модалитети и знакови које користимо било спонтано или намерно у радном окружењу могу утицати успешно/неуспешно на васпитни рад са децом и сарадњу са родитељима и колегама.

Теме програма: 1. Човек повремено говори, али непрестано саопштава 2. Да ли ми мој говор тела помаже или одмаже да постигнем оно што желим у социјалном окружењу? 3. Невербална комуникација у функцији васпитно-образовног процеса 4. Невербална комуникација у функцији сарадње.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год