Конституисање Подружнице стручних сарадника у Смедереву

strcnsrdnc nslДана 22.02.2019.године у Регионалном центру за стручно усавршавање запослених у образовању у Смедереву одржана је конститутивна седница Подружнице стручних сарадника.

Подружница ће радити под окриљем Педагошког друштва Србије чија је председница, госпођа Наташа Стојановић, присуствовала догађају и присутнима представила сва подручја деловања Педагошког друштва Србије као и могућности за сарадњу са институцијама и установама.

Током састанка је конституисано председништво:
председник – Тијана Ђокић , дипломирани педагог;
заменици председника - Марина Станојевић, дипломирани психолог и Тијана Тодоров, дипломирани педагог; записничар - Саша Бојанић Стевановић, дипломирани педагог.

Чланови Подружнице стручних сарадника у Смедереву су педагози, психолози запослени у различитим установама од предшколског, основношколског и средњешколског образовања до запослених у другим образовним и установама културе. Састанку су присуствовале и представнице стручних сарадника са територије Велике Плане, те је остварена сарадња и у оквиру ове две општине.

Усвојен је програм рада Подружнице стручних сарадника у Смедереву за школску 2018 /2019. годину.

Тијана Ђокић је презентовала свој рад „Еколошко образовање у смедеревским основним школама“ представљен на Трећој еколошкој конференцији са међународним учешћем „Смедерево еколошки град“ уз изражавање захвалности педагозима и психолозима због остварене сарадње на прикупљању података.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е:

Регионални центар Смедерево је и на Порталу јавних набавки portal.ujn.gov.rs објавио 2 позива за јавну набавку мале вредности:

1. Услуге кетеринга за потребе Регионалног центра Смедерево у сврху организације активности

2. Набавка добара за одржавање семинара у Регионалном центру Смедерево

Позив је објављен 19. 03. 2019. год., рок за пријаву је 26. 03. 2019. год