Састанак подружнице стручних сарадника

prdrznc nslСастанак подружнице стручних сарадника Смедерево одржао се 29.03.2019.године у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву. На дневном реду су биле теме:

1. Усвајање записника са претходног састанка
2. Извештај о реализацији истраживања педагога у школама
3. Извештаји са семинара похађаних у претходном периоду
4. Правилник о програму свих облика рада стручних сарадника – предлог за измене и/или допуне
5. Учешће у пројектима, препоруке за израду пројеката. Гост је био Дарије Јаношевић, сaвeтник зa мaркeтиншкe и пoслoвe прoдaje из Центра за промоцију науке.

Присуство састанку Подружнице стручних сарадника један је од облика стручног усавршавања.