cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Дискусија: Нацрт правилника о раду локалних тела за координацију послова безбедности саобраћаја на путевима

sbrcjnptvm nslДанас је у Регионалном центру Смедерево одржана дискусија: Нацрт правилника о раду локалних тела за координацију послова безбедности саобраћаја на путевима. Главне теме дискусије су биле: Упознавање са активностима Радне групе за израду Нацрта правилника и новине које нас очекују у раду Савета. Као домаћин скупа, присутнима се обратио Бранислав Дробњаковић, члан Градског већа и председник смедеревског Савета за безбедност саобраћаја.

Детаљније о дискусији на: http://www.abs.gov.rs/sr/lokalne-samouprave/nacrt-pravilnika-o-radu-tela