О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Састанак Подружницe стручних сарадника у Смедереву

pdrznc nslДана 17. 05. 2019.године у Регионалном центру у Смедереву одржан је трећи састанак Подружнице стручних сарадника.

Током састанка вођен je конструктиван разговор о начину израде Плана транзиције за ученике који се образују по ИОП -у 2, договорен општи план активности тимова подршке за децу/ученике на преласку из предшколског у основно образовање и на преласку из основног у средње образовање.

Чланови подружнице разменили су искуства са похађаних семинара, упознати су са условима организације семинара за чланове Подружнице стручних сарадника и са делом Александра Тадића „На дистанци од манипулације”.

Тијана Ђокић,
председник Подружнице стручних сарадника у Смедереву