Састанак Подружницe стручних сарадника у Смедереву

pdrznc nslДана 17. 05. 2019.године у Регионалном центру у Смедереву одржан је трећи састанак Подружнице стручних сарадника.

Током састанка вођен je конструктиван разговор о начину израде Плана транзиције за ученике који се образују по ИОП -у 2, договорен општи план активности тимова подршке за децу/ученике на преласку из предшколског у основно образовање и на преласку из основног у средње образовање.

Чланови подружнице разменили су искуства са похађаних семинара, упознати су са условима организације семинара за чланове Подружнице стручних сарадника и са делом Александра Тадића „На дистанци од манипулације”.

Тијана Ђокић,
председник Подружнице стручних сарадника у Смедереву