О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Састанак Подружнице стручних сарадника

prdrzncsstnkjn nslЧланице Подружнице стручних сарадника у Смедереву окупиле су се данас, 25.06.2019. године, по четврти пут у Регионалном центру Смедерево. Иако је био присутан нешто мањи број стручних сарадника, циљеви састанка су испуњени. Размењене су информације о распоређеним ученицима осмог разреда који се образују по ИОП-у у оквиру реализације планова транзиције на релацији основне-средње школе, поднет је извештај о досадашњем раду Подружнице, разговарало се о избору семинара за стручне сараднике, дати су предлози за план рада следеће школске године.