Састанак Подружнице стручних сарадника

prdrzncsstnkjn nslЧланице Подружнице стручних сарадника у Смедереву окупиле су се данас, 25.06.2019. године, по четврти пут у Регионалном центру Смедерево. Иако је био присутан нешто мањи број стручних сарадника, циљеви састанка су испуњени. Размењене су информације о распоређеним ученицима осмог разреда који се образују по ИОП-у у оквиру реализације планова транзиције на релацији основне-средње школе, поднет је извештај о досадашњем раду Подружнице, разговарало се о избору семинара за стручне сараднике, дати су предлози за план рада следеће школске године.