cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Обука Националне академије за јавну управу: "Обрада текста"

brdtkst nslНационалнa академијa за јавну управу (НАЈУ) у оквиру свог програма континуираног стручног усавршавања запослених у јединицама локалне самоуправе, реализовала је обуку „Обрада текста“ у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево. Овој дводневна обуци (9 -10. септембар 2019.) присуствовало је 14 учесника из Подунавског и Браничевског округа.

Програм континуираног стручног усавршавања државних службеника има за циљ да обезбеди системски приступ планирању, координацији и спровођењу стручног усавршавања државних службеника.

Циљ обуке „Обрада текста“ је оспособљавање полазника за прављење, мењање и припрему докумената у програму MS Word.

Реализатори обуке: Тања Радованов и Синиша Барјактаревић, акредитовани реализатори Националне академије за јавну управу.