cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

Састанак поводом "Европске ноћи истраживача"

vrpskncstrzvc nslУ Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, Музеју у Смедереву и Центру за културу у Смедереву, одржаће се, десета по реду, Европска ноћ истраживача, у периоду од 23. до 28. септембра 2019. године, под слоганом: „Десета ноћ, кроз знање даје моћ“.

Тим поводом, у уторак, 17. септембра, 2019. године, у 10.30 h у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, одржан је договорни састaнак са ауторима и реализаторима радионица и предавања.

Том приликом присутни су се договорили о свим детаљима припреме, организације и реализације ове манифестације.

Нарочита пажња је посвећена разноврсности садржаја и многобројним активностима.

Састанку су присуствовале в.д. директора РЦ Смедерево, Љиљана Животић Живановић, координатор пројекта Европске ноћи истраживача, Слађана Доброта и координатор Научног клуба Смедерево, Сања Ж. Недељковић.