Трећи окружни стручни сусрети васпитача

ssrtvsptc nslУдружење васпитача "Чигра " у сарадњи са Савезом васпитача Србије и ПУ "Наша Радост" из Смедерева, реализовали су треће окружне сусрете "васпитачи-васпитачима" - средина за учење-извор грађења односа, интегрисаног учења и богаћење искуства детета.

У два дана, презентовано је 12 радова васпитача из Лесковца, Лазаревца, Београда, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Београда, Крагујевца и Смедерева.

Сусретима је присуствовало 180 васпитача, педагога, директора из подунавског, браничевског и јужнобанатског региона. Радови су кроз 4 сесије презентовани у Регионалном центру Смедерево, 05.10.2019. године.