cestitkaskola2020

Обавештење о ОДЛАГАЊУ СЕМИНАРА: НОВИ ЗАКОН О ЈАВНИМ НАБАВКАМА

ЗБОГ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА СПРЕЧАВАЊА ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ  ВИРУСОМ -КОВИД 19, А ПО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РС,

ОБАВЕШТАВАМО ПРИЈАВЉЕНЕ УЧЕСНИКЕ СЕМИНАРА ЗА 13. ЈУЛ 2020. ГОД.  У РЕГИОНАЛНОМ ЦЕНТРУ СМЕДЕРЕВО, ДА СЕ ИСТИ ОДЛАЖЕ И ДА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ ЧИМ СЕ ЗА ТО СТВОРЕ УСЛОВИ У НАЈКРАЋЕМ ВРЕМЕНСКОМ ПЕРИОДУ.

О НОВОМ ТЕРМИНУ ПРИЈАВЉЕНИ УЧЕСНИЦИ И ДРУГИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ БИЋЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

“БУДИМО ОДГОВОРНИ“

С поштовањем,
в.д.директора,
Љиљана Животић-Живановић, дипл. економиста

10. Европска ноћ истраживача - 5. Етнолингвистичка радионица: Зашто је корњача „жељка“, а вампир једина српска реч позната у свету? – језичка слика света из угла народних предања

ncstrzvckrnjc nslАутор и реализатор: Ана Манић, професор српског језика и књижевности и Људмила Вуковић, професор српског језика и књижевности

Датум реализације:  24.09.219.

Место одржавања: РЦ Смедерево Научни клуб

Радионици су присуствовали ученици ОШ „Бранко Радичевић“, ОШ „Димитрије Давидовић“, ОШ „Доситеј Обрадовић и ОШ „Свети Сава“ из Смедерева. Активно су учествовали у раду, износили своје мишљење и закључке.