Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

10. Европска ноћ истраживача - 21. Радионица: Школа брзог читања и мудрог учења

brzctnjncstrzvc nslАутор и реализатор: Марија Огаревић, професор српског језика и књижевности

Датум реализације: 27.09.2019.

Место одржавања: Центар за културу, Смедерево

Млади полазници Школе брзог читања и мудрог учења, демонстрирали су како треба мудро учити. Показали су технике брзог читања, меморисања и учења.