О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Састанак Подружнице стручних сарадника

sstnkprdrzncktbrd nslСастанак Подружнице стручних сарадника у Смедереву одржан је у Регионалном центру 15.10.2019. године. Присутни педагози и психолози су усвојили план рада за ову школску годину, изабрали представнике за избор у органе Педагошког друштва Србије: Марију Костић, дипломираног педагога, Љиљану Јовшић, дипломираног психолога и Тијану Тодоров, дипломираног педагога. За сараднике часописа Педагошке новине предложене су Тијана Ђокић и Марија Милошевић Несторовић, обе дипломирани педагози.

Јелена Здравковић, дипломирани психолог и члан Интерресорне комисије учествовала је у раду Подружнице саветодавно кроз размену информација као припрему за предстојећу интерну обуку у вези са инклузивним образовањем у основним и средњим школама.

Стручни сарадници су разменили искуства о учешћу у различитим облицима стручног усавршавања и пројектима, чиме су се посебно похвалиле три средње стручне школе које ове школске године учествују у међународним пројектима Еразмус+.