Састанак Подружнице стручних сарадника

sstnkprdrzncktbrd nslСастанак Подружнице стручних сарадника у Смедереву одржан је у Регионалном центру 15.10.2019. године. Присутни педагози и психолози су усвојили план рада за ову школску годину, изабрали представнике за избор у органе Педагошког друштва Србије: Марију Костић, дипломираног педагога, Љиљану Јовшић, дипломираног психолога и Тијану Тодоров, дипломираног педагога. За сараднике часописа Педагошке новине предложене су Тијана Ђокић и Марија Милошевић Несторовић, обе дипломирани педагози.

Јелена Здравковић, дипломирани психолог и члан Интерресорне комисије учествовала је у раду Подружнице саветодавно кроз размену информација као припрему за предстојећу интерну обуку у вези са инклузивним образовањем у основним и средњим школама.

Стручни сарадници су разменили искуства о учешћу у различитим облицима стручног усавршавања и пројектима, чиме су се посебно похвалиле три средње стручне школе које ове школске године учествују у међународним пројектима Еразмус+.