О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо вас да ће Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, прилагодити рад и активности новонасталој ситуацији a у складу са Одлуком Владе Републике Србије (Службени гласник РС бр. 29/2020, од 15. 03. 2020.):
- Сви семинари, радионице, презентације и едукације у простору Центра – одлажу се до даљњег
- Центар ће функционисати по систему утврђеног дежурства Све информације на телефоне: 026/619-906, 026/619-907 или на мејл office@rcsmed.edu.rs

Пета конференција ученичких парламената централне Србије

cnckhprlmnt nslУ Смедереву се данас одржава 5. конференција ученичких парламената централне Србије са темом „Вршњачко насиље и могућности решавања проблема“. Присутно је 50 ученика-представника из 6 округа централне Србије.

Део активности Конференције реализован је у Регионалном центру Смедерево. Учесници су прошли кроз 3 радионице које су вршњачко насиље, као актуелни горући проблем, обрадили са више аспеката а ученици су водили главну реч.