Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

Актуелности у образовном систему Републике Србије 2

mrzrcsc nslРепортажа са Конференције: "Актуелности у образовном систему Републике Србије 2", "Цептер хотел", Врњачка Бања, 14, 15. и 16. октобар 2019. године. О Конференцији говоре: Зорица Николић, председник УО Мреже РЦ И ЦСУ Србије; др Александар Пајић, помоћник министра за средње образовање и васпитање и образовање одраслих; др Милан Пашић, помоћник министра за предшколско и основно образовање и васпитање.