Европска недеља / Ноћи истраживача

У Европској недељи истраживача, од 23. до 27. новембра, 2020 године, Научни Клуб Смедерево планирао је низ занимљивих видео радионица, огледа и предавања.

Радионице, огледи, предавања, и остали садржаји који су били предвиђени за реализацију у Регионалном Центру Смедерево, биће представљени видео материјалима, ради поштовања епидемиолошких мера и спречавања ширења заразне болести COVID-19 изазване вирусом SARS-CoV-2.

Све радионице можете да пратите преко нашег YouTube канала:

РЦ Смедерево на Сајму књига и образовања

sjmknjg nslКао и сваке године, Регионални центар Смедерево имао је своју презентацију на Сајму књига и образовања у Београду. На штанду Центра за промоцију науке, заједно са другим Центрима у оквиру Mреже РЦ/ЦСУ Србије и Научних клубова, РЦ Смедерево представио је своје активности и своје потенцијале посетицима Сајма. Нарочито су нам драги гости били ученици из целе Србије који су показали интересовање за експонате нашег Научног клуба. Лепо смо се дружили и са осталим заинтересованим посетиоцима штанда, стекли нове пријатеље, учествовали у експериментима...Регионални центар Смедерево представљали су: Звонко Шулкић, Гордана Митровић и Наташа Максовић.