Srecna Nova godina

РЦ Смедерево на Сајму књига и образовања

sjmknjg nslКао и сваке године, Регионални центар Смедерево имао је своју презентацију на Сајму књига и образовања у Београду. На штанду Центра за промоцију науке, заједно са другим Центрима у оквиру Mреже РЦ/ЦСУ Србије и Научних клубова, РЦ Смедерево представио је своје активности и своје потенцијале посетицима Сајма. Нарочито су нам драги гости били ученици из целе Србије који су показали интересовање за експонате нашег Научног клуба. Лепо смо се дружили и са осталим заинтересованим посетиоцима штанда, стекли нове пријатеље, учествовали у експериментима...Регионални центар Смедерево представљали су: Звонко Шулкић, Гордана Митровић и Наташа Максовић.